Pola Namiotowe-Campingi

CAMPING – DRAWTUR CZAPLINEK

78-550 Czaplinek ul. 5-ciu Pomostów 1 ;tel. +48 943755454; mobile: +48 602869060
Nikt z nas nie ma wątpliwości, że Czaplinek to jedna z najpiękniejszych miejscowości Pojezierza Drawskiego. Nasze miasteczko dzięki swemu położeniu pomiędzy brzegami Jeziora Drawskiego, a nieskazitelnie czystymi lasami, pozwala cieszyć się z pięknych widoków i czystego powietrza. Camping DRAWTUR leży w samym sercu tych terenów, bezpośrednio na linii brzegowej jeziora. Urokliwa przyroda daje możliwość prawdziwego odpoczynku od wielkomiejskiego hałasu. Na naszym terenie znajduje się wiele atrakcji które pomogą w zagospodarowaniu czasu naszych Gości. Osoby odpoczywające na campingu w przyczepach, namiotach mogą być spokojne, u nas czasy PRL już dawno minęły 😉 Wzorujemy się na najlepszych w Europie. Nasz camping już od ponad dziesięciu lat co roku pozytywnie przechodzi wizytacje ACSI Eurocampings. Oraz regularnie jest laureatem konkursu “Najlepsi na Pojezierzu Drawskim”.


CAMPING – WAJK PIASECZNO gm. CZAPLINEK

78 551 Siemczyno – Piaseczno 23, Tel./Fax + 48 943758624 mobile: + 48 602770904
Pole namiotowe i campingowe posiada urozmaiconąrzeźbę terenu. Stanowiska położne są na specjalnie ukształtowanych tarasach ze starannie przystrzyżoną trawą. Stanowiska dla przyczep campingowych posiadają przyłącza elektryczne. Na terenie znajdują się ujęcia wodne, natryski i toalety oraz miejsca wypoczynku z drewnianymi pergolami.


Camping INTER-NATURA w Głęboczku k/Czaplinka

78-551 Siemczyno, Głęboczek 8, mobile: +48 669 095 702 tel: +48 94 375 86 70
Camping INTER-NATURA znajduje się w niewielkiej, letniskowej miejscowości Głęboczek na Pojezierzu Drawskim w obrębie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Zapraszamy na nasz camping, czy to pod namiot, czy camperem, czy też na przystanek podczas spływu kajakowego (oferujemy bezpłatne przechowanie sprzętu wodnego w hangarze na plaży). Cisza, spokój, piękny krajobraz, cudowny mikroklimat Głęboczka. Gwarantujemy wspaniałe chwile spędzone przy ognisku, grillu, karaoke, na wędkowaniu, nad jeziorem i na jeziorze 🙂 Do dyspozycji naszych Gości mamy: podłączenia camperowe i caravaningowe, 100 miejsc na polu namiotowym, przyłącza elektryczne, bieżącą wodę, sanitariaty (prysznice+ umywalki+ wc), kuchnię (lodówki, kuchenki gazowe), pralkę, boisko do siatkówki, plac zabaw, wypożyczalnię sprzętu rekreacyjnego (rowery, kajaki, rowery wodne), wyjątkowe miejsce na ognisko, grill, wędzarnię, bezpłatne Wi-Fi, Paintball, Karaoke, Projektor TV, parking. Cały teren jest ogrodzony, oświetlony i strzeżony. Serdecznie zapraszamy do Głęboczka!

Komentowanie jest wyłączone.